Gaat het klikken?

valeriedeschutter_lemontree-min.jpg

Valérie De Schutter is grafisch ontwerper & het gezicht achter Lemon Tree.

 

Haar visie is dat goed grafisch ontwerp niet alleen “een mooi plaatje” mag opleveren. Het is een investering in je zaak waarvan je vroeg of laat de vruchten hoort te plukken. Daarom gaat zij eerst met haar klanten een aantal zaken na: wie zijn de concurrenten, wat maakt hun product of dienst uniek, wie is het doelpubliek, etc... 

 

Verder valt er over smaak niet te twisten. Ze is niet gebonden aan een specifieke stijl. Ze past haar grafische stijl aan jouw doelpubliek aan. Wel vindt ze het belangrijk dat alles duidelijk is & dat jouw doelpubliek snel begrijpt wie jij bent, wat jij te bieden hebt, op welke locatie & wanneer.  Deze 4 zaken zullen dan ook steeds het meest opvallen in haar ontwerpen.

 

Zelf is ze vooral gespecialiseerd in grafisch ontwerp. Maar elke situatie vraagt een andere aanpak. Daarom doet zij, indien de opdracht het vraagt, een beroep op haar netwerk van freelance copywriters, fotografen & voice-overs. 

Mijn visie op goed grafisch ontwerp

Doordacht

Een stijlvolle vormgeving zorgt voor een goede (eerste) indruk van jouw zaak. De belangrijkste vragen hierbij zijn: wat is de boodschap en wie is het doelpubliek? Het antwoord op deze vragen bepaalt de stijl van het ontwerp.

Origineel

Onderzoek heeft het al uitgewezen: hoe origineler de reclame, hoe effectiever. Mensen krijgen per dag gemiddeld 377 reclameboodschappen te zien. Een creatief en goed concept zorgt ervoor dat jouw advertentie opvalt tussen al die reclameprikkels.

Puntjes op de “i”

“Als je iets doet, doe het dan goed.” Ik hou niet van half werk & zet bij iedere opdracht “de puntjes op de i”. Zo bereiken we een eindresultaat waar we beiden tevreden mee kunnen zijn.

Persoonlijk contact

Ik wil u graag beter leren kennen. Zo kan ik perfect inspelen op jouw wensen & noden.

Ook als u een vraag hebt of nood aan advies, sta ik u graag bij.

Softwarekennis

Indesign@4x.png
Illustrator@4x.png
photoshop@4x.png
after effects@4x.png
Premiere pro@4x.png
powerpoint@4x.png
word@4x.png

Adobe Indesign, Illustrator, Photoshop

Adobe After Effects (eenvoudige animaties)

& Premiere Pro (ondertiteling, videobewerking)

Microsoft Office Powerpoint & Word (voor ontwerp van templates)

Mijn expertises in grafische & digitale media

logo ontwerp – brochures – verpakkingsontwerp – infografieken – fotoretouche – catalogi – mailings – banners – direct mailing – Microsoft Powerpoint template – Microsoft Word template– website design – folders – POS materiaal – boekontwerp – magazines – illustratie – iconen – huisstijl – lay-out –  advertenties – ….

0472 21 44 31  /  valerie@lemontree.graphics